اخبار

آژانس جاسوسی آلمان به فیس بوک و دیگران برای نابودی اخبار دروغین حمله می کند

آلمان غول های فناوری را خوب می کند، اگر آنها موفق به حذف پست های نفرت انگیز به سرعت نشوند.

هانس جورج مازسن می گوید شرکت ها نمی خواهند مسئولیت اجتماعی را بپذیرند.

آلمان غول های فناوری را خوب می کند، اگر آنها موفق به حذف پست های نفرت انگیز به سرعت نشوند.

فیس بوک با اعلام برنامه هایی برای اضافه کردن هزاران کار اضافی برای نظارت بر گزارش مواد نامناسب، به تنظیمات دقیق تر در آلمان و دیگر مناطق پاسخ داده است.

رئیس آژانس اطلاعات داخلی آلمان، غول های فناوری ایالات متحده مانند فیس بوک را متهم کرده که مسئولیت کافی در مورد محتوا در سایت هایشان را نداشته، دموکراسی را تحت تأثیر قرار نمی دهد، در حالی که تفاوت بین واقعیت و نظر را نمی داند.

هانس جورج مازسن روز یکشنبه در کنفرانسی درباره امنیت سایبری که توسط Handelsblatt آلمان برگزار شد، گفت: “امروز ما کشف” املاک پنجم “است که ادعا می کند اما تا کنون نمی خواهد مسئولیت اجتماعی را بپذیرد.

“این شرکت های بزرگ دیجیتال هستند که تنها خود را به عنوان نقاله های اطلاعاتی می بینند و در پشت امتیازات حقوقی که توسط سیستم عامل ها استفاده می شود پنهان می شوند، زیرا آنها نمی خواهند تایید محتوای مجلات را از آنها بگیرند.”

آلمان، پیشگام پیشگیرانه تنظیمات سختگیرانه شبکه های اجتماعی رسانه ای است، تصویب قانون در ماه ژوئن برای اعمال جریمه تا ۵۰ میلیون دلار (۵۹٫۶۷ میلیون دلار) اگر آنها موفق به حذف پست های نفرت انگیز به سرعت.

فیس بوک با اعلام برنامه هایی برای اضافه کردن هزاران نفر از کارگران اضافی به نظارت بر گزارش مواد نامناسب و مرور آگهی ها، به تنظیمات دقیق تر در آلمان و دیگر نقاط پاسخ داده است.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

مطالب مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن