دیجیتال مارکتینگ

روند پیشرفت ایمیل مارکتینگ در سال ۲۰۱۸

با استفاده از ایمیل مارکتینگ می توان به آسانی از رقبای خود پیشی گرفت.  این در حالی است که بتوانید روش های جدید را قبل از آن که رقبایتان به آن ها دست یابند ،شما آن ها را در روش کار خود قرار دهید.

ما در این مقاله سعی بر این داریم تا فاکتورهای موثر در ایمیل مارکتینگ را از زبان افراد موفق، که در سال ۲۰۱۸ برای کسب و کارتان کارآمد است برای شما بازگو کنیم.

در واقع تکنولوژی موجود در ایمیل مارکتینگ به ما این فرصت را داده است تا بتوانیم در زمان های معین خبرنامه های مفید را به مشترکین خود ارسال کنیم.

حال نظر افرادی را که با  استفاده از ایمیل مارکتینگ پیشرفت کرده اند را برای شما بیان می کنیم.

    Adam Q. Holden-Bache مدیر Indiemark

” به نظر من آینده ی بازایابی با استفاده از نرم افزار ایمیل مارکتینگ بسیار شگفت انگیز خواهد بود. برای بهبود عملکرد بازاریابی، استفاده از نرم افزار و داده ها بسیار موثر است در این حین ایمیل مارکتینگ به دلیل ارسال اتوماتیک و شخصی سازی ایمیل ها می تواند جز موثرترین ابزار برای بهبود بازاریابی باشد.
با پیشرفت خصوصیات تعاملی و هوش مصنوعی ، استفاده از ایمیل هم برای بازاریابی و هم برای مشترکین توصیه می شود.”

  Jaymin Bhuptani مدیر عامل EmailMonks

” تا زمانی که عناصر تعاملی مانند Menu، اسلایدر، Countdown و ویدئو ها وجود دارند و در اکثر مواقع کاربرد دارند gamification نیز در سال ۲۰۱۸ وجود خواهد داشت.
ایمیل مارکتینگ هم با این اوصاف روی هوش مصنوعی و ربات های اینترنتی برای افزایش استراتژی های بازاریابی سرمایه گذاری کرده است. با توجه به قوانین CAN-SPAM، بازاریابانی که از ایمیل مارکتینگ استفاده می کنند باید از تمام قوانین آن پیروی کنند و صرف نظر از این که هدف آن ها فروش محصولشان است به مخاطبین خود ابتدا یک ایمیل معمولی ارسال کنند و در ارسال های بعدی ایمیل های مرتبط با کسب و کار خود را ارسال کنند.”

  Richard Pickett مدیر فنی MorphoTrust USA

“یک روند رایج که من در تمام “محققان رسانه های اجتماعی” دیده ام، این است که آن ها برای برقراری ارتباط با مشتریان در رسانه های اجتماعی تلاش می کنند، تمام آن ها برای ارتباط با مشتریان خود و جذب آن ها از یک ابزار ویژه استفاده می کنند که آن ایمیل است. اگر توجه کرده باشید آن ها در فضاهای مجازی از طریق انواع فرم های ثبت نام، از مشتریان خود درخواست ثبت ایمیلشان را دارند.
ایمیل دارای قدرتی است که همواره در برابر رسانه های اجتماعی قرار گرفته است.
هر ساله انواع نرم افزار ها در رسانه های اجتماعی تولید می شوند و بعد از مدتی عمر آن ها به دلیل به وجود آمدن نرم افزارهای جدید تر پایان می یابد اما ایمیل و هم چنین ایمیل مارکتینگ از گذشته تا به امروز هم چنان مورد استفاده اکثر مردم است. به نظر من قدرت و نفوذ ایمیل بسیار زیاد است.”

  Clayton Maddox متخصص ایمیل مارکتینگ در NTS

“به عقیده ی من یکی از بزرگ ترین روند های موثر در سال ۲۰۱۸ این است که بازاریابان ایمیل زمان بیشتری را برای بهبود روند کاری خود در اختیار خواهند داشت و می توانند زمان بیشتری را صرف ساخت و تولید ایمیل های اتوماتیک کنند. تکنیک Batch-and-blast  کم کم اثر خود را از دست می دهد بنابراین بازاریابان ایمیل فرصت بیشتر و بهتری را برای ایجاد ایمیل های اتوماتیک و سازنده خواهند داشت و می توانند در بین مشتریانشان تاثیر گذار تر از قبل باشند.”

  David G Bradbury توسعه دهنده ی استراتژیک تجارت در Playable

“سال ۲۰۱۸ سالی است که ایمیل هایی که حاوی ویدئو هستند سهم بزرگی را در میان بازایابان ایمیل به خود اختصاص خواهند داد. مطابق آمار در ۲۴ ماه گذشته ایمیل هایی که حاوی ویدئو بودند نرخ باز شدن آن ها سیر صعودی داشته است. در سال ۲۰۱۸ هشتاد درصد از زمان مشتریان صرف بازدید ایمیل هایی که حاوی ویدئو هستند خواهد شد. بر همین اساس بهتر است بازاریابان ایمیل در ایمیل های ارسالی شان ویدئو قرار دهند تا توجه بیشتری از مشتریانشان را به خود جلب کنند.”

در آخر:

  • ابزارهای بازاریابی ایمیل پیشرفته تر می شوند و مخاطبان بیشتری را جذب خواهند کرد.
  • شخصی سازی و گروه بندی ایمیل ها جزء ویژگی هایی است که هر نرم افزار ایمیل مارکتینگی باید داشته باشد.
  • ایمیل های خودکار درست کنید و ارسال آن ها را مطابق خواسته ی مشتریانتان تنظیم کنید.
  • محتوای مفید و مرتبط با کسب و کارتان ایجاد کنید و هرگز از سبک بازاریابی ایمیل خارج نشوید و ایمیل های خود را با  GIF، شمارش معکوس و فیلم جذاب تر کنید.
  • از بازاریابی ایمیل برای ایجاد نام تجاری و ارتباطات بلند مدت با مشتریان استفاده کنید، نه فقط فروش محصولات یا خدمات.

برنامه ی ایمیل مارکتینگ شما در سال جدید میلادی چگونه است؟ 

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.
با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

مطالب مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن