بازاریابی

مهم ترین عامل خرید مشتری

مهم ترین عامل خرید مشتری
مقدمه:

مهم ترین عامل خرید مشتری ،سوالی که هر کارآفرین ، بازاریاب یا فروشنده ای در کسب و کار با آن موجه می شود این است که مهم ترین عامل خرید مشتری چیست ؟برای فروش ابتدا باید دانست مهم ترین عامل خرید مشتری چیست تا آن عوامل را فراهم کنیم تا به مشتری محصولمان را عرضه کنیم.با استفاده از نکاتی که در این مقاله ذکر شده است شما می توانید برای راه اندازی کسب و کار خود به صورت فیزیکی یا به صورت کسب و کار اینترنتی عوامل فروشتان را بررسی کنید و بر روی آنها تمرکز داشته باشید و بازاریابی کنید تا بتوانید فروش بیشتری داشته باشید .

شرایط مهم تبلیغ نویسی چیست ؟
  • محصول با کیفیت
  • شناخت صحیح بازار هدف و مشتری
  • شناخت رقیبان و داشتن نکته ای برتر از آنان
محصول با کیفیت :

قبل از اینکه تبلیغ برای خودتان یا دیگران بنویسید دقت کنید محصول حتما با کیفیت باشد اگر محصول بی کیفیت را تبلیغ کنید ، درواقع خودتان محصول تان را نابود کرده اید.

شناخت صحیح بازار هدف و مشتری :

آن چیزی که تبلیغ نویس برایش اهمیت دارد شناخت صحیح از بازار هدف و مشتری می باشد جامعه ی وب جامعه ای مدرن است.

شناخت رقیبان و داشتن نکته ای برتر از آنان :

زمانی که شما قولی به مشتریان می دهید ، مشتریان شما سایت ها و محصولات رقیبان شما راهم نگاه می کنند و مقایسه ای بین محصول شما و رقیب خواهند داشت ،بنابراین باید بازار و مشتریتان را بشناسید وباید یک مزیت برتر از نسبت به رقیبان داشته باشید.

 

با عرض پوزش در بارگیری عکس مشکلی رخ داده است.

 

 

  • تلگرام زمانی وارد بازار شد و وایبر را کنار زد که سرعت وایبر خیلی پایین بود و با تلگرام می توانستیم فایل های با حجم بالاتر و با کیفیت تر رابا سرعت بالاتری بفرستیم که باعث توسعه و رشد تلگرام شد.

 

  • همچنین محصولات حسابداری که بعضی ازآنها انبارگردانی را نداشتند شخصی به همان نرم افزار انبار داری اضافه کرد و خیلی سریع رشد کرد مثلا شما پاور بانک می فروشید خب بقیه هم می فروشند و از نوع خارجی آن هم هست در اینجا که می توانید با نوع امکاناتی که در اختیار مشتری قرار می دهید مثل مدل گارانتی ، نحوه خرید و زمان تحویل باشد که این ها خود مزیت رقابتی است پس مزیت غیر از خود محصول نیز هست.
مهم ترین عامل خرید مشتری چیست؟

مهم ترین عامل خرید مشتری تبلیغ است یعنی اعتماد ، ترس، نیاز ،قیمت ، احساس ،  ارتباط .مهمترین عاملی که مشتری تصمیم می گیرد که خرید کند . مشتری بر اساس تبلیغ شما تصمیم می گیرد خرید کند یا نه.شما بهتر از هر کس درمورد خدمات محصول می دانید.مهم ترین و سخت ترین کار این است که به مشتری آن را انتقال دهید.اما مهم این است که بتوانید به مشتری خود نشان دهید که محصولتان عالی است این یکی از مشکلاتی است که صاحبان بیزینس با مخاطبانشان دارند  چیز هایی که از دیدگاه شما بدیهی است از دیدگاه مخاطبین خیلی عجیب غریب است و باید ریز ترین مسائل را به  آنها بگویید.

اعتماد

تازمانی که کاربر به شما اعتماد نکند خرید نمی کند. تبلیغ نویس حرفه ای کسی است که بتواند اعتماد مخاطب را با متنی که می نویسد جلب کند.

 

نتیجه گیری:

مهم ترین عامل خرید مشتری تبلیغ است یعنی اعتماد ، ترس، نیاز ،قیمت ، احساس ،  ارتباط اینها عواملی هستند که باعث می شود مشتری ترغیب شود و از محصولات شما استفاده کند و این نقطه ی شروعی است برای معرفی محصولات شما برای مشتری .

با تشکر از توجه شما امیدواریم از مقاله مهم ترین عامل خرید مشتری لذت برده باشید

مشاهده بیشتر

مطالب مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن