اخبارتبلیغاتویدئو

کلاه ایمنی برای رانندگان کامیون

شرکت فورد در جشن 60 سالگی کایون هایش از کلاه ایمنی برای رانندگان کامیون رونمایی کرد.

هنگامی که خواب پشت فرمان به سراغ رانندگان می آید این یک خطر بزرگ برای آنهاست و یکی از دلایل اصلی تصادفات برای رانندگان کامیون است. بنابراین شرکت فورد موتور و دفتر سائوپائولو GTB، آژانس خلاق جهانی WPP برای فورد، SafeCap را اختراع کردند. به نظر می رسد یک کلاه بیس بال است، اما این واقعا یک قطعه از فناوری پوشیدنی است که رانندگان را از خوابیدن در هنگام رانندگی باز می دارد.

GTB نقشه های حرکات رانندگان کامیون را برای شناسایی کسانی که مرتبط با شغل آنهاست را نشان می دهد که عضلات گردن در حال رانندگی در خواب هستند. SafeCap با سنسورها برای تفسیر حرکات سر مجهز شده است و سه هشدار را برای هشدار دادن به راننده در هنگام تشخیص ناگهانی خواب منتشر می کند. اگر ارتعاش درپوش راننده را بیدار نکنید، صدا و نور نیز وجود دارد.

“ایمن Cap یک فن آوری، طراحی و ابزار مفید است و ما معتقدیم که دارای توانایی بالایی برای حفاظت از رانندگان و صرفه جویی در زندگی در سرتاسر جهان در آینده ای نزدیک است”، ایکارو د آبرو، رئیس دیجیتال و نوآوری GTB می گوید.

فورد امیدوار است نسخه ای از SafeCap را برای فروش در سال آینده راه اندازی کند. اولین گام آگاهی از SafeCap را برای ایجاد تقاضای کافی برای ساختن محصول برای رانندگان فراهم می سازد.

 

برچسب ها
مشاهده بیشتر

مطالب مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن